כיוון פרונט בקריות ובחיפה – כדי להבטיח נסיעה בטוחה

כיוון פרונט בקריות בחיפה או בכל אזור אחר הוא אחד מהפעולות החשובות המשפיעות לטובה על הנהיגה והבטיחות בכביש ואחד הגורמים החשובים העשויים להציל חיים.
רבים מאתנו מכירים את ההרגשה שההגה רועד בידיים בזמן נסיעה במהירות רגילה או את החוויה שבה אם אנחנו לא מחזיקים את ההגה חזק בידיים, אנחנו עלולים לאבד את השליטה על ההגה והרכב עלול לסטות לשולי הכביש.
אם גם נתקלים בתופעות אלו, הרכב שלכם כנראה זקוק לכיוון פרונט.


 

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

כיוון פרונט לרכב בחיפהכיוון פרונט בקריות, כיוון פרונט בחיפה – חמישה דברים שחשוב לדעת

כיוון פרונט בחיפה הוא אחד מהפעולות החשובות המשפיעות על בטיחות הנסיעה. מטרת הפעולה היא לקבל את הזווית המדויקת למגע שבין הצמיג לכביש, לאפשר את הביצועים ברכב, לשמר את חיי הצמיגים והגלגלים ויותר מהכול, להבטיח נסיעה בטוחה.
הסטייה בזווית המדויקת במגע שבין הזווית לכביש נגרמת כתוצאה מעלייה על מדרכות, מעלייה על אבנים, מפגיעה בגלגלים, משחיקת צמיגים ועוד.

מתי אפשר לדעת שאנחנו צריכים כיוון פרונט לרכב

איך נדע שאנו זקוקים לכיוון פרונט? כאשר אנחנו מרגישים רעידות ברכב בזמן נהיגה במהירות לא גבוהה או כאשר ההגה סוטה ימינה או שמאלה בלי שכיוונו אותו לכך, הוא כנראה זקוק לכיוון פרונט.

למה חשוב לבצע כיוון פרונט? כיוון פרונט תקין מעניק לנו זווית היגוי אופטימאלית, משפר את תחושת הנסיעה, מאפשר נסיעה בטוחה ונוחה ושליטה על הרכב גם במצבים של מזג אוויר קיצוני או סוער במיוחד.
כיוון פרונט מאפשר אחיזת כביש תקינה ומרחק בלימה אופטימאלי, גם במקרים של בלימת פתע.

מתי צריך לבצע כיוון פרונט? את כיוון הפרונט מומלץ לבצע אחת לשנה באופן קבוע.
בנוסף, מומלץ לבצע כיוון פרונט בעת החלפת הצמיגים של רכב או חלקים אחרים המשפיעים על איזון הגלגלים, במקרים של תאונה או במקרים שבהם נתקל הרכב במכשולים בדרך או כאשר אנו מרגישים רעידות וסטייה בלתי נשלטת בזמן הנסיעה.

מה יקרה אם לא נבצע כיוון פרונט? אם לא נבצע כיוון פרונט אנו עלולים לסבול מהתופעות הבאות: שחיקה מוגברת של הצמיגים, משיכה לכיוון מסוים בזמן הנסיעה העלולה לגרום לסטייה מהנתיב ובמקרים רבים גם לתאונה.

לכיוון הפרונט יש יתרונות רבים. לאחר הפעולה תנועת הרכב תהיה יציבה ומאוזנת, השליטה על הרכב תהיה גבוהה וימנעו מצבים כמו החלקות, סטיות מהנתיב, רעידות ועוד.
כיוון הפרונט גם יאריך את חיי הצמיגים באופן משמעותי.

לסיכום, כיוון פרונט בקריות מאפשר לנו נהיגה בטוחה, הוא עשוי למנוע תאונות ולהציל חיים.
ב"מוסך עומר" מבצעים כיוון פרונט ממוחשב באמצעות ציוד חדיש ומיוחד.
הודות לציוד החדיש, לניסיון ולמקצועיות של צוות העובדים כיוון הפרונט יהיה מדויק יותר ובטיחותי יותר.

מחפשים כיוון פרונט בקריות / בחיפה? צרו קשר!

Call Now Button