מוסך בקריות – איך תבחרו את המוסך הטוב ביותר?

מוסך בקריות נותן לנו שירותי תיקון ובדיקת רכבים, רוב הנהגים אינם מבינים במכניקה או במערכות השונות שמהן בנויה המכונית. אנחנו יודעים למלא דלק, מים ושמן ולבדוק לחץ אוויר בגלגלים. אך כאשר מתעוררת תקלה ברכב, אנו חייבים להיעזר בשירותים המקצועיים של המוסכניק. איך נדע לבחור את המוסך הטוב ביותר, איך נהיה בטוחים שקיבלנו את השירות ההגון והמקצועי ביותר? פנינו אל צוות המומחים ב"מוסך עומר" בקריות, הצגנו לפניהם את השאלות וקיבלנו תשובות.


מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

מוסך עומר - מוסך בקריות, מוסך בחיפהמוסך בקריות מוסכים בקריות – עשרה טיפים מנצחים שיעזרו לכם לבחור מוסך מקצועי

לפני שאתם בוחרים מוסך בקריות חשוב לדעת כי קיימים מספר סוגי מוסכים. יש מוסך מורשה, מוסך יבואן ומוסך "מדרכה".

מוסך בקריות שהוא מורשה הוא מוסך שקיבל רישיון להפעלת מוסך מטעם משרד התחבורה.

מוסך יבואן הוא מוסך מורשה שקיבל זיכיון להפעלת מוסך מטעם יבואן הרכב.

מוסך מדרכה הוא אינו מוסך העונה על הגדרה רשמית, אך בעיקרון זהו כינוי למוסכים שאינם מורשים, מוסכים בקריות שהעבודה בהם מתבצעת ללא פיקוח ולעתים גם ללא אחריות.

מה עוד חשוב לדעת על מוסכים מורשים

חשוב לדעת כי בניגוד לעבר החוק קובע כי כל בעל רכב יכול לטפל ברכב שלו בכל מוסך מורשה, גם אם הוא לא מוסך יבואן, בלי לאבד את אחריות היבואן על הרכב. השינוי בחוק משמעותי מאחר ובמקרים רבים עלויות התיקונים של מוסכי היבואן יקרות יותר מאשר עלויות התיקון של המוסכים המורשים.

לפני שאתם מוסרים את הרכב לתיקון חשוב לבדוק כי המוסך שבחרתם הוא מוסך מורשה. מוסכים מורשים מחויבים לפעול תחת אמנת השירות של משרד התחבורה ותחת הפיקוח שלו.

אם אתם צריכים להחליף חלפים ברכבחשוב לוודא איזה סוג של חלק תקבלו. יש כמה סוגי חלפים, חלפים מקוריים של היבואן חלפים תואמים וחלפים משומשים.

חלפים מקוריים הם חלפים שיוצרו על ידי יצרן הרכב, הם אמינים ובטיחותיים, אך יקרים יותר, 

חלפים תואמים הם חלפים המיוצרים על ידי חברות מובילות ואיכותיות בעולם, הם נחשבים לחלקים בטיחותיים והמחיר שלהם נמוך יותר מאשר מחיר החלפים המקוריים.

חלקי חילוף משומשים הם חלקים שפורקו מרכבים שהורדו מהכביש ועברו שיפוץ מסיבי. כאשר קונים אותם במוסך מקצועי ואמין אפשר להשתמש בהם ללא חשש.

לפני שאתם בוחרים מוסך כדאי לערוך סקר שווקים, לקבל המלצות ולהשוות מחירים. אם לא הצלחתם לקבל המלצות מחברים או ידידים אתם יכולים לדלות מידע ברשת האינטרנט. אל תתפתו למחירים זולים במיוחד, לפעמים המחיר הזול מאותת על עבודה פחות מקצועית ועל חלקי חילוף באיכות ירודה. אל תשכחו לבקש אחריות.

המקצועיות חשובה מאוד, אך גם היחס והשירות. המוסכניק הוא בעל מקצוע שילווה אתכם שנים ארוכות, כדאי לבחור במוסך עם צוות מקצועי  שנעים לעבוד אתו.

לסיכום, "מוסך עומר" הוא  מוסך מורשה, אחד מהמוסכים הגדולים המובילים בין המוסכים בקריות. כל צוות המוסך עבר הכשרות והתמחויות בכל התחומים, המחירים הוגנים והשירות מקצועי.

Call Now Button